Zac Efron’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Zac Efron’un Hoşlandığı Şeyler

zac efronYazımızda Zac Efron’un sevdiği şeyleri, Zac Efron’un favorilerini ve Zac Efron’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Zac Efron’un en sevdiği yemek nedir? Zac Efron en çok “Orange Chicken” adındaki yemeği, suşiyi, Egzotik yiyecekleri ve buğday içeren yiyecekleri yemekten hoşlanmaktadır.

Zac Efron’un en sevdiği televizyon programları nelerdir? Başarılı oyuncu en çok “Rocko’nun Modern Yaşamı” şeklinde Türkçeye çevrilen bilinen Amerika yapımı 1993-1996 yılları arasında gösterilen animasyon televizyon dizisini seyretmekten hoşlanır. Yetenekli oyuncu ayrıca bir Amerikan komedi televizyon programı olan ve 2003-2007 yılları arasında yayınlanan “Most Extreme Elimination Challenge” adlı programı, 2002’de yayınlanmaya başlayan ve günümüzde devam eden “American Idol” ismindeki interaktif yetenek yarışmasını ve 2001’den günümüze Amerika’da yayınlanan “The Wiggles” adlı televizyon serisini izlemekten hoşlanmaktadır.

Zac Efron’un en sevdiği renk hangisidir? Genç oyuncu Zac Efron en çok mavi rengini sevmektedir.

Zac Efron’un en sevdiği aktör kimdir? Başarılı oyuncu Zac Efron aktörlerden en çok 1963 doğumlu ünlü Amerikalı aktör, film yönetmeni, yapımcı ve müzisyen Johnny Depp’i sevmektedir. Zac Efron’un oyunculuk idolü Johnny Depp’tir. Zac Efron’un moda idolü ise Amerikalı aktris ve şarkıcı Lize Minnelli’dir.

Zac Efron’un en sevdiği film hangisidir? Yetenekli oyuncu Zac Efron en çok 1985 Amerikan yapımı bir macera komedi filmi olan “Define Avcıları” isimli filmi sevmektedir.

Zac Efron’un en sevdiği kitap hangisidir? Ünlü oyuncu Zac Efron en çok Amerikan yazar Ben Mezrich’in ünlü romanlarından “Busting Vegas” adındaki romanı sevmektedir. Ben Mezrich romanı 2005 yılında çıkarmıştır. Ayrıca başarılı oyuncu Daniel Defoe’nin ünlü romanı “Robinson Crusoe” kitabını sevmektedir.

Zac Efron’un en sevdiği kişiler kimlerdir? Zac Efron en çok Amerikalı aktris ve şarkıcı Lize Minnelli, ünlü NBA oyuncusu Kobe Bryant, Amerikalı aktris ve model Amerikalı aktris ve şarkıcı Jessica Alba ve Amerikalı aktör, film yönetmeni, yapımcı ve müzisyen Johnny Depp’i sevmektedir

Zac Efron’un en sevdiği müzik grubu hangisidir? Zac Efron en çok Amerikalı bir rock grubu olan “The Wallflowers” isimli grubu sevmektedir.

Zac Efron’un sevdiği şeyleri, Zac Efron’un favorilerini ve Zac Efron’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Zac Efron’un en sevdiği yerler nerelerdir? Zac Efron en çok San Francisco ve Kaliforniya’yı sevmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir