Zendaya Coleman Kimdir, Hayatı, Zendaya Coleman Hakkında Bilgi

zendayaYazımızda Zendaya Coleman kimdir, Zendaya Coleman’ın hayatı, Zendaya Coleman hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Zendaya Coleman’ın gerçek adı nedir? Zendaya Coleman ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Zendaya Janae Coleman’dır. Zendaya Zimbabve’ye özgü bir kelimedir ve “Şükretmek” anlamına gelir.

Zendaya Coleman’ın takma adı nedir? Zendaya’nın aslında çok fazla takma adı vardır. Bunlardan bazıları Zen, Boo, Z, Rocky ve Daya’dır.

Zendaya Coleman kimdir? Zendaya Coleman kısaca ABD’li şarkıcı, aktris ve dansçıdır. 2010 yılının Kasım ayında ilk kez yayınlanan “Shake It Up” Türkçesiyle “Haydi Çalkala” dizisinde canlandırdığı “Raquel (Rocky) Blue” karakteri ile tanınır. Dizi için söylediği “Something to Dance For” parçası YouTube’da tıklanma rekorları kırmıştır.

Zendaya Coleman ne zaman doğdu? Zendaya Coleman 1996 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Zendaya Coleman’ın doğum tarihi 1 Eylül 1996’dır.

Zendaya Coleman’ın dini nedir? Zendaya Coleman bir Hristiyan’dır.

Zendaya Coleman’ın burcu nedir? Zendaya Coleman’ın burcu başaktır.

Zendaya Coleman’ın babasının adı nedir? Zendaya Coleman’ın babasının ismi Kazembe Ajamu’dur. Zendaya Coleman’ın annesinin adı nedir? Zendaya Coleman’ın annesinin ismi Claire Stoermer’dir.

Zendaya Coleman nerelidir? Zendaya Coleman bir Amerikalıdır. Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Oakland kentinde doğmuştur.

Zendaya Coleman hangi okulda okudu? Zendaya Coleman doğduğu kent Oakland’da bulunan “Oakland School for the Arts” adındaki sanat lisesinde okumuştur.

Zendaya Coleman nerede yaşamaktadır? Zendaya Coleman günümüzde Amerika’nın Los Angeles kentinde yaşamaktadır.

Zendaya Coleman’ın hobileri nelerdir? Zendaya Coleman boş vakitlerinde kıyafet tasarlamayı ve köpeği ile oynamayı çok sevdiğini belirtmiştir.

Zendaya Coleman kimdir, Zendaya Coleman’ın hayatı, Zendaya Coleman hakkında bilgi konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak Zendaya Coleman evcil hayvanı var mı sorusunu cevaplayacağız. Zendaya Coleman’ın bir tane köpeği vardır. Başarılı sanatçı köpeğine “Midnight” ismini vermiştir.

29 thoughts on “Zendaya Coleman Kimdir, Hayatı, Zendaya Coleman Hakkında Bilgi

 1. Zendeya ile bella thorne çok iyi arkadaşlar. keşke her arkadaşlıklar onlarınki gibi olabilse. bella çıkaracağı albümde zendaya ile birlikte düet yapmayı çok istiyor.

  • bella nın en ama en büyük hayranıyım senin beyin fırtınada uçmuş bişey daha derdim ama anladın sen anlamadıysan artık aykü seviyen düşük

 2. arkadaslar zendayda putlara tapsa yada tapmasada ve ben ve arkadaslarim onu her zaman sevecegizzz ♥♥♥♥♥♥♥ fell you seni cokk ama cok sewiyorum zendayda ben snin posterlerini aliyorum odami gorsen sen ve bella var her tarafinda onlar olsa bile insanlar seni sen oldugu icin seviyorlar bunlarin icinde bende varimm <3 <3 <3 <3 :-) <3 <3

 3. Seni çok Seviyorum Zendaya seni görmek çok istiyorum tek hayalim inşallah seninle tanışırım

 4. zendaya seni çoooook seviyorum en büyük hayranınım.en büyük hayalim seninle tanışmak ve senin gibi dans edebilmek.en büyük fanın bennniiiiiim

 5. Zendaya en büyük hayranlarındanım en büyük hayalim seninle tanışmak I love you
  Lütfen benimkine de cevap ver

 6. Hello.I am from Türkiye.Favorite pop singer zendaya janae colaman.I love you zendaya

 7. seni çok seviyorum Zendeya aynı ayda ve aynı burçtayız senin tarzına ve kıyafetlerine hatta herşeyine bayılıyorum senin dizindeki haydi çalkala şikagodaki gibi dans etmeyi hayal ediyorum seni gerçekten seviyorum… en büyük hayranınım hıristiyan olman hiçbir şeyi değiştirmez seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk… seviyorum lütfen cevapla
  I love you ZENDAYA seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum

 8. I LOVE YOU ZENDAYA COLEMAN. I AM FROM AZORBAIJAN ,LANKARAN,KERGALAN. MY FAVORITE POP SINGER ZENDAYA JANAE COLEMANDIR.

 9. onun en büyük hayrenıyım ama hristiyan olsa bile en büyük hayranıyım

   • benim ya benim ben zendaya colemanla konuştum facede kameralı bile görüştük eyer şu soruyu sorarsan”Peki nerden anladın dediklerini” ben çeviriden çevirdim canım kimse benden daha çok hayranı olamaz………..

 10. hıristiyan olsa bile ben onu çok seviyorum çünkü o da bir insan armızdaki fark sadece o putlara tapuyor

 11. onun fanatik hayranıyım onu olduğu gibi kabul edip olduğu gibi çoook seveceğim I love zendaya colman ♥

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>