Rotterdam Otelleri, Gece Hayatı, Rotterdam Alış Veriş Merkezleri

untitledYazımız Rotterdam otelleri, gece hayatı, Rotterdam alış veriş merkezleri ile ilgili tavsiyelerden oluşmaktadır.

Rotterdam Hollanda’nın hareketli kentlerinden birisidir. Müzeleriyle, anıtlarıyla, plajlarıyla, restoranlarıyla, kafeleriyle, barlarıyla, sinema salonlarıyla, opera salonuyla, muhteşem alışveriş merkezleriyle ve hareketli gece yaşantısıyla bilinir.

Rotterdam Otelleri: Şehir tarih ve kültürünün yanında gece aktiviteleri ve alışveriş için de uygundur. Bu nedenle tatil için milyonlarca insan kente akın etmektedir. Şehirde size en iyi hizmeti sunacak uygun oteller bulunmaktadır. Kendi stilinize uygun bir otel seçme olanağınız vardır. Gündüzleri şehri keşfettikten ve hareketli bir gece geçirdikten sonra dinlenip ferahlamak için hijyenik bir alana ihtiyacınız olacaktır. Burada önerdiğimiz otellerde hem bu ihtiyacınızı karşılayacak hem de odanızın penceresinden Rotterdam’ın güzelliğini seyredebileceksiniz. New York, NH Atlanta, Maritime, Inntel, Eden Savoy, Hotel van Walsum ve Tulip Inn bu kapsamda değerlendirilebilecek otellerdir.

Rotterdam Gece Hayatı: Rotterdam seyahatinizde belki de en iyi zamanları gece saatlerinde yaşarsınız. Sevdiğiniz kişilerle eğlenmeniz için çok fazla alternatif vardır. Hareketli gece hayatının izlerini pek çok noktada görebilirsiniz. Eğlence mekanlarında ve partilerde hareketli bir zaman geçirebileceğiniz gibi Hollywood’un hasılat rekortmeni filmlerini izleyebileceğiniz sinemalar da gece saatlerinde açıktır. Diğer pek çok seçenek de gece boyu hizmetinizdedir. Burada içecekleriyle, dans pistleriyle ve harika yiyecekleriyle ünlü bazı gece mekanları şunlardır. Club Rox, Catwalk Club, Las Palmas, Club Vie ve Paddy Murphys.

Rotterdam Alışveriş Merkezleri: Moda haline gelmiş sokaklarda, mağazalarda, marketlerde yöresel ve kültürel pek çok eşya satın alabilirsiniz. Şehirde çok sayıda alışveriş mağazası bulunur. Burada önemli birkaç tanesini size önereceğiz. Plaatboef, Beurs Traverse, Shoe Outlet, Velvet Music, Roberto Botticelli ve son olarak Free Rocord Shop.

Rotterdam otelleri, gece hayatı, Rotterdam alış veriş merkezleri ile ilgili tavsiyelerden oluşan yazımızda Rotterdam’a yakın zamanda gitmeyi düşünenler için rehber olmayı amaçladık. Önerilerimizi dikkate almanız gezinizden keyif almanız açısından önemlidir.

You may also like...

3 Responses

 1. Rotterdam diyor ki:

  Amsterdamın hareketliliği ve ününe sahip olmayan, belirgin bir özelliği bulunmayan soğuk şehir.
  Amsterdam eğlence şehri ise, Rotterdam iş ve çalışma şehridir.

 2. gs diyor ki:

  Geert Wilders Rotterdam da İslamiyet artış gösteriyor demiş

 1. Mayıs 28, 2013

  kerem cem bi yarışmada Rotterdam dan ödül almış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir