Çağatay Ulusoy Kimdir, Hayatı, Çağatay Ulusoy Hakkında Bilgi

caatayYazımızda Çağatay Ulusoy kimdir, Çağatay Ulusoy’un hayatı ve Çağatay Ulusoy hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Çağatay Ulusoy kimdir? Çağatay Ulusoy kısaca film ve dizi oyunculuğu ile ve bir model olmasıyla tanınan Türk aktördür. 2011 yapımı olan ve Ömer Vargı’nın yönettiği “Anadolu Kartalları” sinema filminde canlandırdığı “Ahmet Onur” karakteri ile ve “Adını Feriha Koydum”, “Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu”, ve “Emir’in Yolu” gibi televizyon dizilerindeki başarılı performansıyla bilinir. Çağatay Ulusoy Serenay Sarıkaya ile birlikte “Medcezir” ismindeki dizinin başrol oyuncusudur.

Çağatay Ulusoy’un kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Çağatay Ulusoy 20 yaşındayken katıldığı “Best Model of Turkey” ismindeki modellik yarışmasından birincilik elde etmiş daha sonra modellik kariyerinin yanında oyunculuk eğitimi de almaya başlamıştır. 21 yaşına geldiğinde hem dizi hem de film tecrübesi yaşayan Çağatay Ulusoy bir Show TV dizisi olan “Adını Feriha Koydum” televizyon programında “Emir Sarrafoğlu”, “Anadolu Kartalları” ismindeki filmde ise “Ahmet Onur” karakterini başarıyla canlandırmış böylelikle önemli bir hayran kitlesi elde etmiştir.

Çağatay Ulusoy’un gerçek adı nedir? Çağatay Ulusoy gerçek adını kullanan ünlülerdendir. Çağatay Ulusoy’un gerçek ismi de Çağatay Ulusoy’dur. Çağatay Ulusoy ne zaman doğdu? Çağatay Ulusoy 1990 yılında doğmuş genç bir aktörtir. Çağatay Ulusoy’un doğum tarihi 23 Eylül 1990’dır. Çağatay Ulusoy’un burcu nedir? Çağatay Ulusoy’un burcu başaktır. Çağatay Ulusoy’un dini nedir? Çağatay Ulusoy’un Müslüman olduğu bilinmektedir.

Çağatay Ulusoy nerelidir? Çağatay Ulusoy Türkiyelidir. İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Çağatay Ulusoy hangi okulda okudu? Başarılı aktör İstanbul’da eğitim görmüştür. Üniversite eğitimine İstanbul Üniversitesi’nde devam eden Çağatay Ulusoy Orman Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Çağatay Ulusoy evlendi mi? Çağatay Ulusoy 2013 yılı itibarıyla henüz evlenmemiştir.

Çağatay Ulusoy’un boyu kaçtır? Çağatay Ulusoy 1,90 metre boyundadır. Çağatay Ulusoy’un kilosu kaçtır? Çağatay Ulusoy 80 kg kiloya sahiptir. Çağatay Ulusoy’un saç rengi nedir? Çağatay Ulusoy koyu kahverengi saçlara sahiptir. Çağatay Ulusoy’un göz rengi nedir? Çağatay Ulusoy koyu kahverengi gözlere sahip ünlülerdendir.

Çağatay Ulusoy kimdir, Çağatay Ulusoy’un hayatı ve Çağatay Ulusoy hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Çağatay Ulusoy’un yakın arkadaşları kimlerdir sorusuna cevap vereceğiz. Çağatay Ulusoy’un yakın arkadaşları arasında 1990 doğumlu genç dizi oyuncusu olan ve “Adını Feriha Koydum” dizisinden rol arkadaşı Hazal Kaya’nın ve yine aynı diziden rol arkadaşı aktör Yusuf Akgün’ün olduğu bilinmektedir.