Babu’s Bakery Coffeehouse Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler

Babu’s Bakery Coffeehouse Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Babu’s Bakery Coffeehouse Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Babu’s Bakery Coffeehouse Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Löwenstrasse 1, 8001 Zürich, İsviçre, Telefon:41 44 212 87 45, http://www.babus.ch/

Babu’s Bakery Coffeehouse 2012 yılından günümüze fırın ve kafe olarak hizmet veren şehrin merkezinde bulunan kaliteli bir Zürih mekanıdır. 7:00 ile 20:00 arasında açık olan bu cafe sadece Pazar günleri 9:00’da açılıp 17:00’da kapanır. Ödemelerde kredi kartı geçerli ve ayrıca rezervasyon olanağı vardır. Rezervasyon yaptıranların zamanında gitmesi önemlidir. Brunch ve Öğle yemeği hizmeti sunulmaktadır. Özellikle Brunch olarak Zürih’te en çok tercih edilen yerlerin başında gelir. Kablosuz internet olanğı mevcuttur. Dışarıda ve içeride yeme seçenekleri ile Zürih kentinin açık havasında açlık giderilebilir. Babu’s Bakery Coffeehouse vejeteryanlar ve özel diyet yapanlar için sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunan bir fırındır. Müşterilerin keyifli bir şekilde yemeleri için iç dekor özenilerek hazırlanmıştır. Lezzetli ürünleri ve kalitesi ile ünlenen Babu’s Bakery Coffeehouse yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda kişi tarafından tercih edilen popüler bir mekan olduğundan hemen her gün kalabalıktır. Bu nedenle boş bir masa bulmak için bir süre beklemek gerekebilir. Masaya oturulduğunda bir sayaç ile siparişler verilir. Daha sonra siparişler masaya getirilir. Bu cafenin kahve ve sıcak çikolatası fazla kişi tarafından beğenilir. Fiyatları İsviçre standartlarına göre çok pahalı değildir. Personeli ise yardımsever ve sevecendir.

Babu’s Bakery Coffeehouse Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Babu’s Bakery Coffeehouse Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yeri burada yer verdik. Afiyet olsun.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir