Hiltl Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir

Hiltl Zürich Restaurant nerede, İsviçre restoranları, Zürih’te ne yenir nerede diyenler için Hiltl Zürich restaurant nerede, İsviçre restoranları, Zürih’te ne yenir adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

hiltl zürich restaurant nerede, isviçre restoranları, zürih’te ne yenir Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Sihlstrasse 28, 8001 Zürich, İsviçre, Telefon:41 44 227 70 00, http://www.hiltl.ch/en/

Sabah 6’dan gece yarısına kadar açık bir Zürih restoranıdır. Brunch, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunmaktadır. American Express ve MasterCard dahil olmak üzere kredi kartı geçerlidir. Ücretsiz kablosuz bağlatı olanağı mevcuttur. Dışarıda ve içeride yeme seçenekleri vardır.Dünya’nın ilk vejeteryan restoranlarından birisidir. Özellikle şehrin en iyi vejeteryan yemeklerini sunması ile ünlenmiştir. Bu nedenle bazı zamanlar kalabalık olabilmektedir. Yemeklerinin yanında sunduğu taze meyve ve sebze sularıyla Zürih’te yemek yenecek kaliteli bir mekandır. Şehirdeki diğer restoranlara göre fiyatları biraz pahalıdır.

Hiltl Zürich Restaurant nerede, İsviçre restoranları, Zürih’te ne yenir nerede diyenler için Hiltl Zürich restaurant nerede, İsviçre restoranları, Zürih’te ne yenir adresi ve haritadaki yeri yazımızda yer almıştır. Keyifli Zürih seyahati dilekleriyle yazımızı sonlandırıyoruz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir