La Stanza Cafe Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir

La Stanza Cafe Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir nerede diyenler için La Stanza Cafe Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

La Stanza Cafe Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Bleicherweg 10, 8002 Zürich, İsviçre, Telefon:41 43 817 62 82, http://www.lastanza.ch/

Sabah 7:00’dan gece yarısına saat 23:00’a kadar açık bir Zürih’te bulunan İtalyan cafesidir. Kahvaltı, Brunch, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunmaktadır. Ödemelerde kredi kartı geçerlidir. Rezervasyon yapılabilir. Dışarıda ve içeride yeme ve içme seçenekleri ile özellikle bahar ve yaz aylarında İsviçre’nin havasının keyfini çıkarmak mümkündür. İçeride mekan olarak otantik bir yapıdadır. Rahatlatıcı ve keyif veren bir atmosferi vardır. Kablosuz internet olanağı bulunur. Özellikle kapuçino kahve espresso latte gibi içecekler açısından kentin en bilinen ve tavsiye edilen mekanıdır. Zaten sıcak çikolata çay gibi ürünler burada servis edilmemektedir. İçeceklerin keyfi seçkin müzikler eşliğinde çıkarılabilir. Görünüşleri ile beğenilen çalışanları oldukça yardımsever ve profesyoneldir. Bazı günler öğleden sonra ve gece vakitlerinde aşırı kalabalık olabilmektedir. Seçkin insanların uğradığı bir yer olan La Stanza Cafe bazı ünlü yazarların Zürih’te kitaplarını yazmak için tercih ettikleri yerlerden birisidir.

La Stanza Cafe Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir nerede diyenler için La Stanza Cafe Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir adresi ve haritadaki yeri yazımızda yer almıştır. Zürih’te yemek için yer arayanlara yazılarımızın faydalı olmasını diliyoruz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir