Les Halles Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler

Les Halles Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Les Halles Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Les Halles Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Pfingstweidstrasse 6, 8005 Zürich, İsviçre, Telefon:41 44 273 11 25, http://www.les-halles.ch/

Les Halles Zürih’te bulunan Fransız yemeklerinin de sunulduğu bir tapas restoranıdır.Sabah 11:00 civarında açılır ve gece 1:00’a kadar hizmet verir. Ödemelerde kredi kartı geçersizdir fakat rezervasyon olanağı vardır. Ancak özellikle yoğun zamanlarda üç ve daha az gruplarda bu imkan sınırlıdır. Öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır. Kablosuz internet olanğı mevcuttur. Les Halles’te dışarıda ve içeride yeme seçenekleri olduğu için Zürih kentinin açık havasında açlık giderilebilir. Genelde içerisi daha rahat olduğu düşünüldüğü için tercih edilir. İsviçre’nin bu restoranında tipik bir Fransız restoranı görünümü vardır. Fakat dağınık olmasından dolayı bir Fransız restoranı şeklinden uzaktır. Fiyatlarının yüksek yemek kalitesinin ise Zürih standartlarında ortalama düzeyde kaldığı düşünülmektedir. Bu restoran için bir kişilik oturtulmaya çalışılmış parlak ışıkları ve langırt masası ile rahat denebilecek bir ortam hazırlanmıştır. Samimi arkadaşlarla takılmak için doğru bir yerdir. Yemek ve içecek için yerinden kalkıp sipariş vermek gerekir. Zaten Les Halles’i farklı kılan unsurlardan birisi de budur. Yemek ve içecekler ayrı alanlarda sunulduğu için ayrı ayrı sıraya girmek gerekir. Alım esnasında ödeme yapılır. Genelde ortalama düzeyde bir kalabalık vardır. Fakat akşam yemeğini 7:00’dan önce yemek için biraz erken gitmekte fayda vardır. Bazı günler ilginç menüler ve günlük özel tarifler sunulmakta bu da müşteri için güzel bir sürpriz olmaktadır. Menüsü bir restorana göre oldukça kısadır ve basit yemekler bulunur. Geleneksel İtalyan yemekleri de menü içerisinde yer alır.  Menü ve günlük özel liste hemen girişte sol tarafta asılıdır. İçeride bulunan yiyecek marketi bir şeyler içerken atıştırmalıklar almayı teşvik eder niteliktedir.  Çalışanları güleryüzlü ve müşterilere karşı naziktir.

Les Halles Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Les Halles Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yerine yazımızda yer verdik. Keyifli bir Zürih seyahati dileriz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir