Lily’s Stomach Supply Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler

Lily’s Stomach Supply Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Lily’s Stomach Supply Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Lily’s Stomach Supply Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Langstrasse 197, 8005 Zürich, İsviçre, Telefon:41 44 440 18 85, http://www.lilys.ch/

Zürih’te 1999 yılından günümüze hizmet veren Asya yemekleri sunan bir Tayland restoranıdır.Ödemelerde kredi kartı geçerlidir fakat rezervasyon olanağı yoktur. Öğle ve akşam yemekleri yenilebilen bu İsviçre restoranında dışarıda yeme şansı yoktur. Yiyecekleri lezzetli olmasıyla ünlü yemek mekanlarındandır. Genel anlamda Tayland, Çin, Hindistan ve Vietnam yiyecekleri sunulur. Geniş çeşitlilikte hoş ve taze Asya yiyeceklerini yemek mümkündür. Fiyatları kaliteye göre makul denebilir. Yedikten sonra eşsiz bir çay keyfi yaşanabilir. Atmosferi genelde beğenilen ve içeride hoş yemek kokularını hissetmenin mümkün olduğu Lily’s Stomach Supply ismindeki restoranın belki de en kötü taraflarından birisi çalışanların tutumudur. Restoranın çalışanlarının müşteriye karşı davranışlarını eleştirenlerin sayısı az değildir. Ayrıca dışarıdan siparişlerde teslimatlar bazen gecikir. Fiziksel olanaklarından ötürü dört kişiyi aşan grupların birarada oturması pek mümkün değildir. Geniş masa etrafındaki banklarda oturulur. Lezzeti ile ünlü bu restoran genelde tamamen doludur. Bu nedenle gürültülü bir mekandır.

Lily’s Stomach Supply Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Lily’s Stomach Supply Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yerine burada yer verdik. Asya mutfağını sevenler için yorumların faydalı olması dilekleriyle.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir