Maison Blunt Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler

Maison Blunt Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Maison Blunt Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Maison Blunt Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Gasometerstrasse 5, 8005 Zürich, İsviçre, Telefon:41 43 211 00 33, http://www.maison-blunt.ch/

Maison Blunt Zürih’te yer alan bir Fas restoranıdır. Genellikle sabah 8:00 ile gece 12:00 arasında hizmet vermektedir. Kredi kartı ile ödeme seçeneği sunulmaktadır. Rezervasyon olanağı mevcuttur. Yoğun olan Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir. Brunch, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunulmaktadır. Özellikle akşam yemekleri fazlaca beğenilir. Maison Blunt restoranı müşterilerine dışarıda ve içeride yeme seçenekleri sunmaktadır. Güzel bir atmosferi vardır. Lezzetli ve baharatlı yiyeceklerin sunulduğu hoş bir ortam hazırlanmıştır. Taze nane çayı, Arap kahvesi gibi kaliteli içecekler de sunulmaktadır.  İçeride müşteriler için iki ayrı ortam hazırlanmıştır. Bu mekanların bir tanesi geleneksel bir Fas çay odası şeklinde diğeri ise masa ve sandalyelerin bulunduğu normal bir restoran biçimindedir. Çay odasının otantik bir görünüşü vardır. Rezervasyon yaptırırken bu mekanlardan hangisinde oturmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Çalışanlarının müşterilere karşı yaklaşımı güzeldir. Fakat yoğun zamanlarda serviste gecikmeler yaşanabilmektedir. Fiyatları İsviçre standartlarında normaldir. Maison Blunt’un en olumsuz tarafı ise özellikle kalabalık zamanlardaki yoğun gürültüdür.

Maison Blunt Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Maison Blunt Zurich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yerine yazımızda yer verdik. Zürih’te iyi vakit geçirmeniz dileğiyle yazımızı sonlandırıyoruz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir