Spheres Cafe Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir

Spheres Cafe Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir nerede diyenler için Spheres Cafe Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Spheres Cafe Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Hardturmstrasse 66, 8005 Zürich, İsviçre , Telefon:41 44 440 66 22 , http://www.spheres.cc/

Hafta içi günlerde saat 8:00 ile gece yarısı arasında, hafta sonları ise 9:30 ile 19:30 arasında açık olan bir Zürih cafe, bar ve kitapçısıdır.Kahvaltı, Brunch, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunmaktadır. Özellikle öğle yemeği menüsü beğenilmekte basit ama lezzetli yiyecekler sunulmaktadır. Ödemelerde kredi kartı geçerli iken rezervasyon olanağı yoktur. Dışarıda ve içeride yeme ve içme seçenekleri ile özellikle bahar ve yaz aylarında Zürih’in keyfi çıkarılabilir. Okumak, bilgisayarda işlerini halletmek ve sadece takılmak için güzel bir mekandır. Beğenilen kitapları satın alma imkanı vardır. Otantik bir ortamı olan Sphères’te çay severler için özellikle ünlü olan içeceklerden bazıları Japon yeşil çayı, taze nane çayı ve çeşitli soğuk çaylar gibidir. Kitap seçerken kahve içmeyi sevenler için de güzel bir imkan sunar. Bu cafenin çorbaları da beğenilmektedir. Harika bir ambiyansı ile az bulunan kitaplara sahip bir kitapçıdır. Özellikle sanat ve tasarım adına dünya genelinde sınırlı sayıda olan kitapların bulunduğu birşeyler okurken çeşitli içecekleri yudumlamanın olanaklı olduğu bir Zürih cafesidir. Bazı günler dünya genelinde tanınan ünlülerle de karşılaşmak mümkündür. Çalışanların müşterilere karşı tutumu oldukça güzeldir.

Spheres Cafe Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir nerede diyenler için Spheres Cafe Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir adresi ve haritadaki yerine yazımızda yer verdik. Afiyet olsun.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir