Sprüngli Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Tatlıları, Zürih’te Ne Yenir

Sprüngli Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Tatlıları, Zürih’te Ne Yenir nerede diyenler için Sprüngli Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Tatlıları, Zürih’te Ne Yenir adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Sprüngli Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Tatlıları, Zürih’te Ne Yenir Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Bahnhofstrasse 21, 8001 Zürich, İsviçre, Telefon:41 44 224 46 46, http://www.spruengli.ch/

Sabah 7:30’dan akşam 17:30’a kadar açık olan bir Zürih tatlı dükkanı ve cafesidir. Geniş ürün çeşitliliği ve 1836 yılına dayanan geçmişiyle Avrupa’nın en çok bilinen şekerlemecilerindendir. Sprüngli yüksek kalitedeki ürünleri doğal ve taze olarak sunmaktadır. Ödemelerde kredi kartı geçerlidir. Dışarıda ve içeride yeme seçenekleri ile İsviçre’nin bahar ve yazını hissederek şekerlemelerin ve tatlıların tadını çıkarmak olanaklıdır. Avrupa’da ve Dünya’da en çok bilinen tatlı mekanlarındandır. Tatlıları arasında en çok bilinenlerinden Luxemburgerli yemek için dünyada çok sayıda insan Srüngli’ye gelmektedir. Tatlılarının yanında kahve, sıcak çikolata gibi içeceklerin içilebildiği bir Zürih mekanıdır. Sprüngli fiyatlarının pahalı olduğu bilinmektedir. Fakat burada yiyenler kalite ve lezzetin buna değeceğini düşünmektedir. Geçmişi 1830’lara dayanan bu İsviçre restoranında tarihin izlerini sunan bir atmosfer görmek mümkündür. Özellikle çikolata yemeyi çok sevenler için tavsiye edilebilecek bir Zürih cafesidir.

Sprüngli Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Tatlıları, Zürih’te Ne Yenir nerede diyenler için Sprüngli Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Tatlıları, Zürih’te Ne Yenir adresi ve haritadaki yerine, restoran hakkındaki yorumlara yazımızda yer verdik. Keyifli Zürih günleri dileklerimizle.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir