tibits Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler

tibits Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için tibits Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

tibits Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Seefeldstrasse 2, 8008 Zürich, İsviçre, Telefon:41 44 260 32 22, http://www.tibits.ch/

Tibits Zürih’te 2000 yılından günümüze hizmet veren vejeteryan yemekleri hazırlayan bir restorandır. Şirketin öncelikleri taze, lezzetli, uyumlu lezzetler sunmaktır. Zürih’te çok tutan tibits Basel, Bern, Londra gibi yerlerde de şube açmıştır. Hafta içi günler 6:30 ile 23:30 arasında açık olan restoran Cumartesi günü 8:00 Pazar günü ise 9:00’da açılmaktadır. Ödemelerde kredi kartı geçerlidir. Kahvaltı, Brunch, öğle yemeği ve akşam yemeği imkanı sunmaktadır. Dışarıda ve içeride yeme seçenekleri ile Zürih kentinin açık havasında açlığını giderme olanağı vardır. Tibits’in lezzetli yiyecekleri vejeteryan olmayanların bile burayı tercih etmesini sağlamaktadır. Yemeklerinin kalitesi üst düzeyde çeşitlilik fazladır. Bu Zürih restoranının servisi de çok iyidir. Çalışanlarının müşteriye yaklaşımı güzeldir. Avrupa’da şubeleri bulunan ve dünya genelinde tanınan tibits’in fiyatlarının biraz pahalı olduğu bilinmektedir. Ödeme ağırlığa göre olur, yemekler self servis şeklinde alınır. İçecekleri ve tatlıları da genelde müşteriler tarafından beğenilir. Yemeklerin hızlı hazırlanmasından dolayı acele bir işi olanlar için uygun ortamdır.Mekan büyüklüğü açısından biraz küçük olduğundan oturma konusunda yoğun zamanlarda sıkıntılarla karşılaşılabilmektedir. Tibits çocuklu müşterilerini de düşünmüş çocuklar için küçük de olsa bir oyun alanı hazırlamıştır.

tibits Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için tibits Zurich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yerine değindiğimiz yazımızda son olarak eğlenceli Zürih günleri dileriz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir