Zeughauskeller Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir

Zeughauskeller Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir nerede diyenler için Zeughauskeller Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Zeughauskeller Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Bahnhofstrasse 28A, 8001 Zürich, İsviçre, Telefon:41 44 220 15 15, http://www.zeughauskeller.ch/

Sabah 11:30’dan gece gece 23:00’a kadar açık bir Zürih restoranıdır. Brunch, öğle yemeği ve akşam yemeği hizmeti sunmaktadır. Ödemelerde kredi kartı geçerlidir. Dışarıda ve içeride yeme seçenekleri ile İsviçre’nin bahar ve yazını hissederek açlığınızı giderebilirsiniz. Otantik bir yeme mekanı olan Zeughauskeller’de orta çağdan kalma savaş eşyaları ile tablolar sergilenmektedir. Et yemekleri ile ünlü olan bu restoranda şnitzel, dana pirzola gibi geleneksel yemekler sunulmaktadır. Çalışanlarının son derece yardımsever oldukları ve servisinin hızlı olduğu söylenmektedir. Fiyat olarak bakıldığında çoğu yemek için fiyatlarının İsviçre standartlarında uygun olduğu söylenebilir.

Zeughauskeller Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir nerede diyenler için Zeughauskeller Zürich Restaurant Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Ne Yenir adresi ve haritadaki yerine ve Zürih restoranı hakkındaki yorumlara yazımızda yer verdik. Afiyet olsun dilekleriyle yazımızı sonlandırıyoruz.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir