Zum Guten Glück Restaurant Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler

Zum Guten Glück Restaurant Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Zum Guten Glück Restaurant Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Zum Guten Glück Restaurant Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Stationsstrasse 7, 8003 Zürich District, İsviçre, Telefon:41 43 540 72 99, http://www.zumgutenglueck.ch/start-en.html

Zum Guten Glück bir Zürih restoran ve cafesidir. İçecek hizmeti Pazar günleri hariç sabah 9:00 ile gece 12:00 arası, Pazar günleri ise sabah 9:00 ile akşam 18:00 arası açıktır. Yiyecek hizmeti ise saat 22:00’da sona ermektedir. Ödemelerde kredi kartı geçerlidir. Rezervasyon imkanı vardır. Brunch, Öğle yemeği ve Akşam yemeği hizmeti sunan Zum Guten Glück’e tatlı yemek için de gidilebilir. Kablosuz internet olanağı mevcuttur. Zum Guten Glück’te dışarıda ve içeride yeme seçenekleri vardır. Bu sayede Zürih kentinin açık havasında açlık giderilebilir. Özellikle brunch için çok tercih edilir. Waffle sevenler için iyi bir mekandır. Normalden daha yumuşak ama lezzetli waffle hazırlanır. Ayrıca krepleri de şehrin en iyisi olduğu söylenir. Hem şekerli hem de tuzlu olanları hazırlanır. Yiyeceklerin yanında kahve, kapuçino, espresso gibi içecekler yudumlanabilir. Servis kalitesi iyidir. Fiyatları Zürih standartlarında pahalı değildir.

Zum Guten Glück Restaurant Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler nerede diyenler için Zum Guten Glück Restaurant Zürich Nerede, İsviçre Restoranları, Zürih’te Yemek İçin Yerler adresi ve haritadaki yerini yazımızda gösterdik.  Afiyet olsun.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir