Ayaş Kaplıcaları Nerede, İletişim

Ayaş Kaplıcaları nerede diyenler için Ayaş Kaplıcaları adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Ayaş Kaplıcaları Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Ayaş Beypapzarı Yolu 23. Km ( Ankara’ya 83 Km Mesafede), Telefon:(0312) 444 2927- 0 (312) 718 31 01,  http://www.ayasicmeceleri.com/

Ayaş’ta Ayaş İçmece ve Kaplıcaları isminde 380 oda ve 1000 yatak kapasiteli bir tesistir. Odalar geniş ve rahattır. Yemek servisi vardır. Ayaş kaplıcalarının suyu tarih boyunca şifası için kullanılmıştır. Sıcaklık, radyoaktivitelik ve mineral açısından dünyaca bilinen Avrupa orijinli Kardlspat suyu gibidir. Ayaş İçmece ve Kaplıcaları tesisi 12 ay boyunca hizmet vermektedir. Pansiyon ve otel seçenekleri vardır. Ayaş kaplıcaları fiyatları 17,50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Ayaş kaplıcalarından romatizma, siyatik, nevralji, nevrit, polinevrit, lumbago, kadın hastalıkları, kırık ve çatlaklardan sonraki mafsal yapışıklıklarında havuz banyosu şeklinde tedavi yöntemi uygulanabilir. İçilmesi ile de şifa veren sulara sahip bir kaplıcadır. Ayaş kaplıcalarının şifalı suları ile vücut içinde zamanla biriken zehirli maddeler boşaltım ile kolaylıkla vücut dışına atılabilir.

Ayaş Kaplıcaları nerede diyenler için Ayaş Kaplıcaları adresi ve haritadaki yerini ele aldığımız yazımızda Ayaş İçmece ve Kaplıcaları tesisi ile ilgili bilgilere yer verilmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir