Başak Termal Otel Yorumları, Kızılcahamam Kaplıcaları Nasıl Gidilir

Başak Termal Hotel nerede diyenler için Başak Termal Hotel adresi ve haritadaki yeri, Başak Termal Otel Yorumları, Kızılcahamam Kaplıcaları Nasıl Gidilir sorularının cevabı burada yer almaktadır.

Başak Termal Hotel Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Namık Kemal Cad. No:39 Kızılcahamam/Ankara, Telefon:(0312) 736 70 70, http://www.basaktermalhotel.com/

Kızılcahamam’da kurulan Başak Termal Otel 2009 yılında 4 yıldızlı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Ailecek gidilebilecek konforlu ve rahat bir ortam sunacak şekilde tasarlanmıştır. Kızılcahamam’da yer alan bu termal otelin temiz havası ve hoş manzarası sayesinde tatil için tercih edenlerin sayısı artış göstermektedir. Otelde sunulan şifalı kaplıca suları doktorlar tarafından önerilmektedir.B aşak Termal Hotel’de 300 kişilik , 100 kişilik ve 30 kişilik özel toplantı salonları yer alır. Bay-bayan ayrı Türk Hamamı, Sauna, Jakuzi, Termal Havuz bölümleri bulunmaktadır. 73ºC olarak kaynağından çıkan kaplıca suyunu ileri düzey teknolojisiyle 40ºC’ye düşürerek saf olarak müşterilerine sunmaktadır. Kızılcahamam kaplıca sularının fayda sağladığı rahatsızlıklar arasında farklı adale ve kemik hastalıkları, ağrılı romatizmal rahatsızlıklar, kireçlenme, kısmi felç, egzema, basur, sivilce ve çeşitli deri rahatsızlıkları, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, çeşitli böbrek ve idrar yolu rahatsızlıkları, kronik iltihaplı kadın hastalıkları, stres ve buna bağlı rahatsızlıklar ve balneolojik tedaviler vardır. Ayrıca çeşitli spor aktivitelerinin yanı sıra otelin konumundan dolayı kamp yapmak da olanaklıdır. Fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için güzel imkanlar sunan bir termal oteldir. Otel verdiği kaliteli hizmet ve temiz kaplıca havuzu ve Türk Hamamı ile genel olarak beğenilir. Yemek kalite ve çeşitliliği iyi düzeydedir. Çalışanların yaklaşımı genel anlamda beğenilir. Başak Termal Otel’in olumsuz yanları ise odalarındaki ve termal havuzundaki eksiklikler ve genel anlamda sunduğu hizmetlerin fiyatlarının yüksek bulunmasıdır.

Yazımızda Başak Termal Hotel nerede diyenler için Başak Termal Hotel adresi ve haritadaki yeri, Başak Termal Otel Yorumları, Kızılcahamam Kaplıcaları Nasıl Gidilir sorularının cevabına yer verilmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir