Haymana Kaplıcaları Nerede, Haymana Doktorun Oteli Yorumları

Haymana Kaplıcaları nerede diyenler için Haymana Kaplıcaları Haymana Doktorun Oteli adresi ve haritadaki yeri burada yer almaktadır.

Haymana Kaplıcaları Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Çaldağ Mah. Gedik Yolu Cad. No:32, Haymana, Ankara, Türkiye, Telefon:0(312) 658 3434 , http://doktorunoteli.com/

Haymana’da yer alan termal otellerden birisi Doktorun otelidir. Uzun konaklamalarda kullanılabilecek bir oteldir. Kaplıca tedavi ve terapilere uygun biçimde hazırlanmıştır. Odalarda balkon, minibar ve televizyon vardır. Aile ve balayı için hazırlanmış suit odaları vardır. Rezervasyon olanağı mevcuttur fiyat olarak bayram, yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlerde değişik tarifeler uygulanabilir. Kahvaltı, akşam yemeği, her gün 17:00’da yapılan çay ve poğaça ikramı, Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik ile doktor muayenesi fiyatlara dahil hizmetlerdir. Haymana’daki Doktorun oteli güzel ve ferah 24 saat açık havuzlara sahiptir. Aile havuzlarının yanında kadın-erkek ayrı havuzları da vardır. Yemekleri açık büfe şeklindedir ve genel anlamda çok beğenilir. Çalışanların yaklaşımı pozitiftir. Taylandlı masözler tarafından masaj hizmeti verilir. Sırt ağrıları, bel ve boyun fıtığı için kaliteli ve genelde çok faydalı olduğu söylenen fizyoterapi hizmeti sunulur. Haymana’daki bu kaplıca otelinin olumsuz yanları ise şu şekildedir. Otelin buhar odası ve sauna hamamdaki sıcak sudan uzakta yer alır. Tuz odası ayrıca ücretlidir. Bunun yanında bir süredir jakuzisinin bozuk olduğu söylenmektedir. Bazen hamamın kokusundan şikayet edenler olabilmektedir. Fakat bu kokunun insan sağlığına faydalı olan ve su içinde bulunan maddelerden kaynaklandığı söylenmektedir.

Haymana Kaplıcaları nerede diyenler için Haymana Kaplıcaları Haymana Doktorun Oteli adresi ve haritadaki yeri yazımızda yer almıştır. Ayrıca Haymana Doktorun Oteli yorumlarına da yer verilmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir