Kızılcahamam Asya Termal Otel Nasıl Gidilir, İletişim

Asya Termal Otel nerede diyenler için Asya Termal Otel adresi ve haritadaki yeri, Kızılcahamam Asya Termal Otel Nasıl Gidilir sorusunun cevabı, iletişim bilgileri burada yer almaktadır.

Asya Termal Otel Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Asya Kızılcahamam Termal Tatil Köyü, İsmetpaşa Mahallesi PK 20 06890 Kızılcahamam/Ankara, Türkiye, Telefon:(0312) 810 44 44, http://www.asyatermal.com.tr/

Kızılcahamam’da bulunan Asya Termal Otel kendinizle baş başa, huzurlu bir tatil imkanı sunar. Yakınlarındaki doğal güzelliklerle Türkiye’nin önde gelen, ailece tercih edilebilecek termal turizm yerlerindendir. Kadın erkek ayrı havuzları vardır. Kızılcahamam Asya Termal Otel’de dönemsel olarak fiyat avantajları sunulmaktadır. Fiyatlar konaklanan oda tipine göre farklılaşmakta standart, suit ve kral dairesi şeklinde değişen odalar otel bünyesinde yer almaktadır. Ayrıca toplantı ve konferans olanağı bulunan bir oteldir. Kızılcahamam kaplıcalarının üzerinde kurulu bu termal otelde kaplıca suyunun şifası teknoloji ve alternatif tıpla birleşmiştir. Bu sayede sağlık dolu günlerin geçirilebileceği, yorgunluk ve stresten arınmanın sağlanabileceği bir şifa merkezi haline gelmiştir. Yüzme havuzları ve Kaplıca havuzlarının yanında Fitness Center, Spa üniteleri, Masajlar, Cilt bakımları, Vücut bakımları, Hamam, Sauna, Kuaför, Solaryum, Akupunktur gibi imkanları vardır. Ayrıca otel bünyesinde Balneoterapi uygulanmakta çamur, su ve gaz kaynakları kullanılarak bazı hastalıkların tedavileri gerçekleştirilmektedir. Hidroterapi tedavisinde teknoloji ile suyun gücü bir araya getirilmiştir. Asya Termal Otel ağrılarını azaltmak, zayıflamak, selülitlerden kurtulmak ve vücudunu sıkılaştırmak isteyenler için fizyoterapi hizmeti sunulan bir termal oteldir. Taş masajı, Aromakoloji masajı, Klasik masaj, G5 masajı, Lokal masaj ve Yüz masajı gibi masajlardan faydalanılabilecek bir sağlık ve rahatlama yeridir. Bunların yanında cilt bakımları için de hizmet veren bu termal tesiste yüzdeki siyah noktaları, akneleri ve ölü hücreleri temizleyerek cildin nefes alması sağlanmaktadır. Kızılcahamam Asya Termal Otel’in yemekleri genel olarak beğenilir. Asya Termal Otel’in olumsuz yanları ise fiyatlarının pahalı bulunması, havuzun uzak kalması, internet bağlantı sorunları ve yenilenme gerekliliği gibidir.

Asya Termal Otel nerede diyenler için Asya Termal Otel adresi ve haritadaki yeri, Kızılcahamam Asya Termal Otel Nasıl Gidilir sorusunun cevabı, iletişim bilgilerine yazımızda yer verilmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir