Patalya Otel Kızılcahamam Nasıl Gidilir, Patalya Otel Yorumları

Patalya Otel nerede, Patalya Otel Kızılcahamam Nasıl Gidilir diyenler için Patalya Otel adresi ve haritadaki yeri, Patalya Otel Yorumları burada yer almaktadır.

Patalya Otel Adres ve İletişim bilgileri: Adres: Soğuksu Milli Parkı, Kızılcahamam Sanayi Sitesi, 6890 Kızılcahamam, Türkiye, Telefon:(0312) 736 02 00, http://www.patalyahotel.com.tr/

Kızılcahamam Patalya Termal Otel Ankara’ya 80; Esenboğa Havaalanına 70 km mesafede yer alır. Otel Soğuksu Milli Parkı’nın içinde yer alır ve doğa ile iç içedir. Patalya Thermal Hotel T.C. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 12/04/2005 tarihinde Kaplıca Tesisi İşletme izni almış 45 numaralı belge ile hizmet vermektedir. Termal suyun şifasından faydalanmak isteyenler, doğa severler, tatilini keyifle geçirebileceği ortam arayanlar, günübirlik konuklar otelden faydalanabilir. Patalya Termal otelden günübirlik olarak 8:00 ile 18:30 arasında yararlanılabilir. Konaklamak isteyenler için 156 odası(2 suit oda- 1 özürlü odası) toplamda 312 yatak kapasitesi vardır. Odalardaki çam ağaçlarının manzarası harikadır. Doğa ile iç içe olan bu termal otelde örneğin kışın kar yağışını izlerken açık havuzda yüzülebilir, bahar aylarında doğa yürüyüşüne çıkılabilir. Çalışanların müşteriye karşı tutumları iyidir. Hizmet kalitesi yüksektir. Yemekleri beğenilir. Patalya Termal Oteli’nin olumsuz yanı ise eski bir otel olması ve bazı kısımlarının yenilenmeye ihtiyaç duymasıdır. Odalardaki ses yalıtımı, internet hızı çok iyi değildir.

Patalya Otel nerede, Patalya Otel Kızılcahamam Nasıl Gidilir diyenler için Patalya Otel adresi ve haritadaki yeri, Patalya Otel Yorumlarına yazımızda yer verilmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir