Jade Thirlwall Hakkında Herşey, Jade Thirlwall Hakkında İlginç Bilgiler

screen1Jade Thirlwall hakkında hemen herşeyden bahsettiğimiz ve 5 yazıdan oluşan yazı serimizin sonu olan bu yazımızda Jade Thirlwall hakkında ilginç bilgiler vereceğiz.

Jade Thirlwall idol olarak iki ismi belirtmiştir. Jade Thirlwall idolleri arasında 5 Grammy ödüllü olan ve 10 milyonun üzerinde albüm satışı elde eden dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce ve “Little Mix” gibi bir televizyon programı aracılığı ile kurulan ünlü bir kadın müzik grubu olan “Girls Aloud” müzik grubunun üyesi olan Cheryl Cole yer almaktadır.

Jade Thirlwall stil olarak kendine örnek aldığı isimler arasında erkek ünlüler de yer alır. Bunlardan birisi çok sayıda müzik aletini başarıyla çalabilen Labrinth lakaplı ünlü İngiliz şarkıcı ve şarkı sözü yazarıdır. Jade Thirlwall ayrıca 2011 yılında “The X Factor” yarışmasına da katılan genç İngiliz şarkısı Marcus Collins’i de stil anlamında örnek almaktadır.

Jade Thirlwall evlendi mi? Jade Thirlwall 2014 itibarıyla henüz evli değildir. Jade Thirlwall 2012 yılının Nisan ayında tanıştığı İngiliz bir dansçı olan sanatçı Sam Craske ismi ile birlikte anılmaktadır. Sam Craske “Diversity” ismindeki dans grubunun bir üyesidir. “Diversity” dans grubu da tıpkı “Little Mix” müzik grubu gibi bir yarışma programında gösterdiği başarı sonrası ünlenmiştir.

Jade Thirlwall okul yıllarında içerisinde yer aldığı kız gruplarında çoğu zaman lider rol üstlenmiştir. Onu tanımayanların o şarkı söylerken duymadan önce kendisini pek sevmediğini ve rahat biri olarak görünmediğini söylemiştir. Jade Thirlwall okuldan vasat ile kötü arasında bir derece olan 13 GCSE ile mezun olmuştur.

Jade Thirlwall’ın Facebook hesabı vardır fakat sadece arkadaşlarını ve ailesini eklemektedir. Jade Thirlwall çizgi film karakteri olsa olmak istediği karakterin “Alaattin’in Sihirli Lambası” hikayesindeki “Prenses Jasmine” olduğunu ifade etmiştir. Jade Thirlwall evinin bir dönem perili olduğunu düşünmüştür. Jade Thirlwall lakabı olan “Pickle” takma adı ile anılmaktadır. Pickle Türkçe turşu demektir. Bu lakabın konma sebebi ünlü şarkıcı o kadar şirin ki turşu kavanozunda saklanabilir olmasındandır.

Jade Thirlwall “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasına katılmadan önce çamaşırhaneler hakkında hiçbir şey bilmediğini söylemiştir. Jade Thirlwall yemek olarak sevdiği atıştırmalık bisküvilerdir. Genç şarkıcı adeta bisküvi bağımlısıdır. Ayrıca lazanyayı da çok seven genç şarkıcı eğer geri kalan ömrü için sınırlı sayıda yiyecek tercihi olsa bisküvi ve lazanyayı tercih edeceğini belirtmiştir. Jade Thirlwall’ın yemek konusunda sevmediği şey ise insanların yemek yerken ağzı açık çiğnemeleridir.

Jade Thirlwall’ın grubunun ismi “Little Mix” şeklindedir ve grup bünyesinde yaptığı çalışmalar sanatçının dünya genelinde tanınmasını sağlamıştır. Jade Thirlwall’ın müzik konusunda beş yaşından beri Amerikalı 1944 doğumlu şarkıcı Diana Ross gibi olmak istediğini belirtmiştir. Jade Thirlwall müzikte şarkı söylemeye olan ilgisini “Motown”ı dinledikten sonra kazanmıştır.

Little Mix müzik grubunun en genç ikinci üyesi Jade Thirlwall’dır. 2014 itibarıyla Jade Thirlwall yaşı 22’dir. Grubun en genci Perrie Edwards 21 iken Leigh-Anne Pinnock ile Jesy 23 yaşındadır. Fakat Leigh-Anne Pinnock 4 Ekim’de Jesy Nelson ise 14 Haziran’da dünyaya gelmiştir.

Jade Thirlwall hangi markanın tanıtım yüzüdür? Jade Thirlwall bünyesinde yer aldığı ve kendisi dışında Perrie Edwards, Jesy Nelson ve Leigh-Anne Pinnock’un da bulunduğu Little Mix adındaki müzik grubu ile birlikte bir saç boyası markası olan “Schwarzkopf LIVE Colour” ismindeki ürünün tanıtım reklamlarında rol almıştır. Jade Thirlwall alışveriş için tek seferde 15.000 dolar harcaması ile gündeme gelmiştir.

Jade Thirlwall’ın “The X Factor” ismindeki şarkı yarışmasına “Little Mix” grubu kurulmadan önce üç kez daha katılmıştır. 2008, 2010 ve 2011 yıllarında da yarışmaya katılan Jade Thirlwall yarışmalardan elenmiştir. Jüri üyeleri Jade Thirlwall’ın yeteneklerini yeterli bulmuş fakat özgüven eksikliğinden ötürü elendiğini belirtmişlerdir. 2008 yılında “Where do Broken Hearts Go” şarkısını söyleyen Jade Thirlwall 2011 yılında ise “The Beatles” müzik grubunun ünlü parçası “I Want to Hold Your Hand” ismindeki şarkıyı söylemiştir.

Jade Thirlwall’ın en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Jade Thirlwall arkadaş olarak en çok Little Mix ismindeki müzik grubunun diğer üyeleri Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock ve Perrie Edwards’ı sevdiği bilinmektedir. Jade Thirlwall ayrıca “The X Factor” programının 6 sezonunun galibi “Joe McElderry” ile de iyi arkadaştır. Jade Thirlwall ve Joe McElderry aynı kentte dünyaya gelmişler hatta beraber düet yapmışlardır. Jade Thirlwall ayrıca One Direction üyeleri Niall Horan, Harry Styles, Zayn Malik, Liam Payne ve Louis Tomlinson ile de iyi geçinmektedir.

Jade Thirlwall hakkında herşeyi öğrenebilmeniz için sitede yer alan 5. yazımız olan Jade Thirlwall hakkında herşey, Jade Thirlwall hakkında ilginç bilgiler başlıklı  yazımızı son bir bilgi verip sonlandıracağız. Jade Thirlwall’ın evcil hayvanı var mı? Genç şarkıcının aslında herkesin anladığı şekilde bir evcil hayvanı yoktur. Çünkü buna annesi izin vermemiştir. Fakat röportajlarından birinde bir böcek beslediğini belirtmiştir. Jade Thirlwall böceğine isim bile koymuştur. Jade Thirlwall’ın böceğinin adı “Berry” şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir