Maria Sharapova’nın Sevdiği Hoşlandığı Şeyler, Favorileri, Maria Sharapova Hakkında Gerçekler

Maria-SharapovaYazımızda Maria Sharapova’nın sevdiği hoşlandığı şeyleri, Maria Sharapova’nın favorilerini, Maria Sharapova hakkında gerçekleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Maria Sharapova’nın en sevdiği yemek hangisidir? Maria Sharapova genel olarak Rus ve Tai(Tay) mutfağının yemeklerinden hoşlanmaktadır. Bunun yanında Maria Sharapova’nın favori yiyeceği Nutellalı kreplerdir. Maria Sharapova’nın en sevdiği restoran hangisidir? Maria Sharapova “Craft Los Angeles” ismindeki restoranda yemekten hoşlanmaktadır.

Mariya Şarapova’nın en sevdiği renkler hangileridir? Maria Sharapova’nın en sevdiği renkler arasında yeşil, pembe ve kırmızı renkleri ilk sıralarda yer alır. Maria Sharapova’nın en sevdiği yerler hangileridir? Maria Sharapova’nın en sevdiği yerler arasında ilk sırada bulunan yer Fransa’nın başkenti Paris’tir. Mariya Şarapova bu kentin tarihi bölgelerinden birisi olan “Le Marais” ismindeki kısmını ayrıca sevdiğini ifade etmiştir.Maria Sharapova’nın en sevdiği alışveriş merkezi hangisidir? Maria Sharapova Los Angeles’ta alışveriş yapmayı sevmektedir. Los Angeles’ın Robertson Boulevard’da bulunan “Kitson” ismindeki mağazada alışveriş yapmaktan hoşlandığını belirtmiştir. Maria Sharapova eski kıyafet ve takıları almaktan hoşlanmaktadır.

Maria Sharapova’nın ailesinden bahsedecek olursak ünlü oyuncu Maria Sharapova’nın babasının adı Yuri Sharapova iken Maria Sharapova’nın annesinin ismi Elena Sharapova şeklindedir. Yuri kızı Mariya Şarapova’nın tenis kariyeri için borç para bularak ailesini Amerika’ya taşımış burada düşük ücretlerle çeşitli işlerde çalışmıştır. Maria Sharapova günümüzde dünyada en fazla para kazanan kadın sporculardandır.

Maria Sharapova’nın gönüllülük faaliyetleri ile de adından bahsettirir. Çocukların hayallerini gerçekleştirmesi yönünde faaliyet gösteren bir yardım kuruluşu olan “The Maria Sharapova Foundation” ismindeki organizasyonun kurucusudur.

Maria Sharapova’nın evcil hayvanı var mı? Ünlü tenisçi evcil hayvanlardan en çok köpekleri sevmektedir. Maria Sharapova’nın evcil hayvan olarak bir köpeği vardır. Maria Sharapova’nın köpeğinin ismi Dolce’dir.

Maria Sharapova’nın sevdiği hoşlandığı şeyleri, Maria Sharapova’nın favorilerini, Maria Sharapova hakkında gerçekleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Maria Sharapova’nın en sevdiği tasarımcı kimdir? Maria Sharapova “Vera Wang” ismindeki tasarımcının ürünlerini beğenmekte ve bu markayı tercih etmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir