Rafael Nadal’ın Sevdiği Hoşlandığı Şeyler, Favorileri, Rafael Nadal Hakkında Gerçekler

rafael nadalYazımızda Rafael Nadal’ın sevdiği hoşlandığı şeyleri, Rafael Nadal’ın favorilerini, Rafael Nadal hakkında gerçekleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Rafael Nadal’ın en sevdiği yemek hangisidir? Rafael Nadal genel olarak Portekiz mutfağının yemeklerinden hoşlanmaktadır. Rafael Nadal’ın en sevdiği yer neresidir? Rafael Nadal en fazla İspanya’nın en büyük adası olan ve Akdeniz’de yer alan bir turizm merkezi olan Mallorca’yı sevmektedir. Rafael Nadal’ın en sevdiği spor dalları hangileridir? Rafael Nadal tenisin yanında futbol ve golf oynamayı da sevmektedir.

Rafael Nadal’nın en sevdiği şarkıcı hangisidir? Rafael Nadal en çok tam adı “Alejandro Sánchez Pizzaro” olan 1968 Madrid doğumlu İspanyol pop müzik şarkıcısı “Alejandro Sanz”dır. Ünlü şarkıcının Shakira ile birlikte yaptığı “La Tortura” düeti dünyaca ünlüdür. Rafael Nadal’ın en sevdiği şarkı hangisidir? Rafael Nadal’ın favori şarkısı en sevdiği şarkıcı Alejandro Sanz tarafından seslendirilen “Y Si Fuera Ella?” ismindeki şarkıdır. Rafael Nadal 2010 yılında ünlü şarkıcı Shakira’nın “Gypsy” ismini taşıyan müzik videosunda oynamıştır.

Rafael Nadal’ın en sevdiği arkadaşı kimdir? Rafael Nadal’ın en iyi arkadaşı “Bartolomé Salvá-Vidal”dir. Tomeu Vidal; Rafael Nadal ile aynı kentte doğmuştur ve ünlü tenisçinin çocukluk arkadaşıdır. Aynı zamanda Tomeu Vidal de Rafael Nadal gibi bir tenis oyuncusudur. İkili birlikte çift oyunculu tenis turnuvalarına birlikte katılmıştır.

Rafael Nadal’ın ailesinden bahsedecek olursak ünlü oyuncu Rafael Nadal’ın babasının adı Sebastian Nadal iken Rafael Nadal’ın annesinin ismi Ana Maria Perera şeklindedir. Sebastian Nadal bir cam ve pencere şirketinin sahibi ve bir restoranın ortağı olan bir iş adamıdır. Anna Maria ise ev hanımıdır. Rafael Nadal’ın kardeşi var mı? Rafael Nadal’ın bir kız kardeşi vardır. Rafael Nadal’ın kardeşinin adı “Maria Isabel Nadal” şeklindedir.

Rafael Nadal’ın sevdiği hoşlandığı şeyleri, Rafael Nadal’ın favorilerini, Rafael Nadal hakkında gerçekleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Rafael Nadal hangi takımı tutmaktadır? Rafael Nadal Real Madrid takımını tutmaktadır. Rafael Nadal’ın amcalarından birisi olan “Toni Nadal”ın ünlü oyuncunun futbol ile tenis arasında tenisi seçip bu doğrultuda ilerlemesinde önemli bir yeri vardır. Diğer amcası olan “Miguel Angel Nadal” ise yıllarca Rafael Nadal’ın favori takımı Real Madrid’in en büyük rakibi Barcelona takımı için oynamış bir savunma oyuncusudur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir