Cody Simpson’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Cody Simpson Nelerden Hoşlanır

Cody-SimpsonYazımızda Cody Simpson’un sevdiği şeyleri, Cody Simpson’un favorilerini ve Cody Simpson nelerden hoşlanır konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Cody Simpson’un en sevdiği yemek hangisidir? Cody Simpson’un hoşlandığı yiyecekler arasında daha çok abur cuburlar ön plana çıkmaktadır. Genç şarkıcı “Kit Kat” ismindeki çikolatayı yemekten hoşlanmaktadır. Ayrıca Cody Simpson dondurmalardan favorisi vanilyalı dondurmalardır. Cody Simpson’ın sevdiği meyveler arasında ise çilek başta gelmektedir.

Cody Simpson’un en sevdiği bahane nedir? Cody Simpson yaşını ön plana çıkaran bahaneleri sevmektedir. Ünlü sanatçı bir hata yaptığında “Henüz 15 yaşındayım.” gibi bahaneleri öne sürmektedir.

Cody Simpson’un en sevdiği aktör Ocean’s Eleven filmi ile büyük bir ün elde eden George Clooney; Cody Simpson’un en sevdiği yazar aksiyon türünden yazdığı kitaplarla tanınan Avustralyalı yazar Matthew Reilly; Cody Simpson’un en sevdiği şarkıcı Jack Johnson ve Justin Timberlake; Cody Simpson’un en sevdiği rapçi Kanye West; Cody Simpson’un en sevdiği moda tasarımcısı ise Marc Jacobs’tur.

Cody Simpson’un en sevdiği televizyon kişiliği kimdir? Cody Simpson en fazla “Keeping Up With the Kardashians” gibi programlarda yer alan Kourtney Kardashian’ın eşi Scott Disick ismini beğenmektedir. Ayrıca Kim Kardashian’ın yer aldığı televizyon programlarını da keyifle izlemektedir.

Cody Simpson’un en sevdiği internet programı hangisidir? Cody Simpson internette dolaşan videolardan en fazla bir komedi serisi olan ve “Funny or Die” ismindeki video sitesinde paylaşılan “Between Two Ferns with Zach Galifianakis” ismindeki programı izlemekten keyif almaktadır. Cody Simpson’un en sevdiği ünlü bu programın sunucusu Zach Galifianakis’tir.

Cody Simpson’un en sevdiği televizyon programı hangisidir? Cody Simpson’un beğendiği TV programları arasında 2008 yılından beri gösterilen “The Mentalist” ismindeki Amerikan yapımı polisiye dizi ilk sırada yer almaktadır.

Cody Simpson’un en sevdiği güzellik ürünü “Avada hair wax” ismini taşımaktadır. Cody Simpson’un en sevdiği hayvan hangisidir? Cody Simpson hayvanlardan en fazla köpek balıklarını sevmektedir. Cody Simpson’un en sevdiği araba markası Audi R8’dir. Cody Simpson’un favori spor aktiviteleri arasında sörf yapmak yer alır.

Cody Simpson’un sevdiği şeyleri, Cody Simpson’un favorilerini ve Cody Simpson nelerden hoşlanır konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Cody Simpson’un en sevdiği tatil yeri neresidir? Cody Simpson tatil günlerini Bahamalarda geçirmekten hoşlanmaktadır.Cody Simpson’un en sevdiği şehir ise doğduğu kent olan Avustralya’nın Gold Coast kentidir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir