Miley Cyrus İle İlgili Bilinmeyenler, Hakkında İlginç Bilgiler, Miley Cyrus Hakkında Sorular

miley cyrusYazımızda Miley Cyrus hakkında ile ilgili bilinmeyenler, Miley Cyrus hakkında ilginç bilgiler, Miley Cyrus hakkında sorular konusunu ele alacağız.

Miley Cyrus’un gerçek adı nedir? Miley Cyrus ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Destiny Hope Cyrus’tur. Sanatçı bu ismini resmi olarak 2008 yılında “Miley Ray Cyrus” olarak değiştirmiştir. Miley Cyrus’un takma adı nedir? Miley Cyrus’un takma isimleri Miley, Smiley Miley ve Miley Ray gibidir. Aslında başarılı oyuncunun Miley takma adını almasının ilginç bir sebebi vardır. Çocukken sürekli gülümseyen Destiny yakınları tarafından “Smiley” Türkçesiyle “Gülen yüz” şeklinde çağırılır olmuştur. Daha sonra “Smiley” kısalarak sadece “Miley” kalmıştır.

Miley Cyrus kimdir? Miley Cyrus kısaca Amerikalı Pop şarkıcı ve şarkı sözü yazarı ve aktristir.

Miley Cyrus nerelidir? Miley Cyrus bir Amerikalıdır. Amerika’nın Tennessee’ya bağlı Nashville kentinde doğmuştur. Miley Cyrus hangi ülkede yaşıyor? Miley Cyrus Amerika’da yaşamaktadır.

Miley Cyrus hangi okulda okudu? Başarılı şarkıcı doğduğu Tennessee’da bulunan Heritage İlkokulunda 2000 yılında dek okumuştur. 2001 itibarıyla oyunculuk kariyerine adım atmış okulu bırakmıştır. Miley Cyrus’un ilk dizisi hangisidir? 2001 yılında ilk oyunculuk denemelerine başlayan yıldız oyuncu babası Billy Ray Cyrus’un başrolde oynadığı “Doc” ismindeki Amerikan yapımı drama dizisinin 3 bölümünde rol almıştır. Miley Cyrus nasıl ünlü oldu? Miley Cyrus günümüzde en çok 2006 Disney Channel yapımı dizi olan “Hannah Montana” isimli dizide sergilediği “Miley Stewart ve Hannah Montana” karakterleri ile tanınmaktadır. Bugüne kadar “Hannah Montana” dizisinin 100 civarında bölümü çekilmiştir. Bu dizide Miley Cyrus’un babası Billy Ray Cyrus da rol almıştır. Billy Ray Cyrus “Robby Stewart” karakterini yani Miley’in bekar babası rolünü üstlenmiştir.

Miley Cyrus hakkında ile ilgili bilinmeyenler, Miley Cyrus hakkında ilginç bilgiler, Miley Cyrus hakkında sorular konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Miley Cyrus evli mi sorusunu cevaplayacağız. Miley Cyrus  henüz evlenmemiştir. Ancak başarılı şarkıcı Miley Cyrus Avusturalyalı aktör Liam Hemsworth ile 2011 yılından beri birliktedir. İkili 6 Haziran 2012’de nişanlanmıştır. Nişanda Liam Hemsworth 3,5 karat el yapımı 250.000 dolar değerinde nişan yüzüğü takmıştır.

You may also like...

1 Response

  1. pamukprens diyor ki:

    miley candır gerisi heyecandır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir