Tyler Posey Biyografisi, Tyler Posey Bilinmeyenleri

tyler_posey_kimdirYazımızda Tyler Posey biyografisi, Tyler Posey bilinmeyenleri konusunu ele alacağız.

Tyler Posey hakkında bilinmeyenleri işlediğimiz yazımızda öncelikle Tyler Posey ne zaman dogdu sorusunu cevaplayacağız. Tyler Posey 18 Ekim 1991 Cuma günü doğmuştur. Tyler Posey kaç yaşında? Tyler Posey yaşı 24 olan bir sanatçıdır. Tyler Posey hangi burç? Tyler Posey burcu terazidir. Ünlü oyuncunun tam adı Tyler Garcia Posey şeklindedir. Tyler Posey’ye yakınları, hayranları ve arkadaşları tarafından verilen lakaplar Ty ve T. Pose şeklindedir.

Tyler Posey nereli, nerede yaşıyor sorusunun yanıtı Amerika’dır. Anne tarafından Meksikalı; baba tarafından İngiliz, İrlandalı ve Amerika yerlisidir. Başarılı aktör Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Santa Monica kentinde dünyaya gelmiştir. Tyler Posey yine Kaliforniya’ya bağlı olan Santa Clarita’da bulunan Hart High School ismindeki lisede okumuştur.

Tyler Posey in hayatına başarılı aktör Tyler Posey ailesinden bahsederek devam edeceğiz. Tyler Posey annesi Cyndi Garcia iken babası John Posey’dir. John Posey de bir aktördür. Tyler Posey kardeşleri iki tanedir ve ikisi de erkektir. Tyler Posey kardeşinden kendisinden küçük olanın ismi Jesse iken kendisinden büyük olanın adı Derek’tir.

Tyler Posey hakkında bilinmeyenlerin işlendiği bu bölümde Tyler Posey ilklerinden bahsedeceğiz. Tyler Posey’in ilk filmi 2002 Amerikan yapımı aksiyon türünden olan “Collateral Damage” ismini taşır. Yetenekli aktör bu filmde oynadığında henüz 10 yaşındadır ve “Mauro” karakterine hayat vermiştir. Tyler Posey’in ilk dizisinin ismi 2002 ve 2009 yılları arasında gösterilen “Without a Trace” adındaki TV serisidir. Genç oyuncu kısa bir süre yer aldığı yapımda “Robert” rolünde izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Tyler Posey’in ünlenmesini sağlayan yapım ise bir MTV dizisi olan “Teen Wolf”tur. 2011 yılından beri gösterilen dünyaca ünlü seride başrol oyuncusu olarak “Scott McCall” karakterini oynamaktadır.

Yazımızın bu bölümünde Tyler Posey fiziksel özelliklerine, Tyler Posey boyu ve kilosuna değineceğiz. Tyler Posey kaç kilo? Tyler Posey kilosu 72 kg olan bir oyuncudur. Tyler Posey boyu ise 1,78 m şeklindedir. Tyler Posey saç rengi siyahtır. Tyler Posey göz rengi koyu kahverengidir.

Tyler Posey hakkında bilgi verdiğimiz yazımızda biraz da Tyler Posey gerçeklerine değinelim. Tyler Posey hobileri arasında şarkı söylemek ve gitar çalmak vardır. Genç oyuncu bir grupta lider şarkıcıdır. Tyler Posey müzik grubunun ismi “Disappearing Jamie” şeklindedir. Grup son zamanlarda ismini değiştirerek “Lost in Kostko” adını almıştır. İlk performansını ise 2012 yılında Los Angeles kentinde sergilemiştir. Bir köpeği olan Tyler Posey’in köpeğinin ismi Chica’dır.

Tyler Posey biyografisi, Tyler Posey bilinmeyenleri başlıklı yazımızda son olarak Tyler Posey sevdiği şeyler nelerdir sorusunu cevaplayacağız. Tyler Posey en sevdiği yemek Latin yemekleridir. Başarılı oyuncu ayrıca acı sostan hoşlanır. Tyler Posey en sevdiği renk yeşildir. En beğendiği doğa üstü film 2002 yapımı “Queen of the Damned” iken en çok hoşlandığı film 1996 çıkışlı “From Dusk Till Dawn”dır. Son olarak Tyler Posey; Taylor Lautner ile çocukluğundan beri iyi arkadaştır. İkili birçok dizinin seçmelerine beraber katılmıştır. Hatta “Twilight” serisinin Jacob Black karakteri için yapılan seçmeye ikisi de katılmışlar; rolü oynamaya Taylor Lautner hak kazanmıştır. Tyler Posey Teen Wolf dizisinden rol arkadaşı Dylan O’Brien ile de iyi geçinmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir